Marion Daghan-Malenky

Marion Daghan-Malenky Blog

Smaragdovo-zelená astrálna úroveň

Smaragdovo-zelená astrálna úroveň

Večer predtým, ako som si ľahla späť, som bola veľmi unavená a iba tak som si sama pre seba povedala, že potrebujem načerpať novú energiu a dobiť si baterky. V sne, ktorý nasledoval som sa v astrále stretla s mojou najlepšou kamarátkou z detstva, ktorá žije momentálne v Londýne.

Chvíľku sme sa spolu rozprávali a vznášali sme sa sem a tam. Potom sme sa spolu vydali na jednu cestu. Leteli sme veľmi rýchlo a prišli sme na jedno nádherné miesto. Pred sebou sme uvideli nádherné duchovné úrovne rozličných farieb a energetických frekvencií. Jednotlivé úrovne doslova žiarili svojou farbou. Boli to krásne žiarivé farby, aké som nikdy predtým nevidela, a aké v tomto svete nenájdete. Prišli sme k smaragdovo-zelenej úrovni. Chvíľku sme sa pozerali na tú krásnu žiarivú farbu a potom sme sa vzniesli na túto úroveň. Kamarátka mi ešte stihla povedať: „Nia, cítiš to? Dýchaj zhlboka a načerpávaj energiu.“ Potom sme sa už obidve nechali doslova pohltiť touto zelenou žiarivou úrovňou a načerpávali sme energiu. Mala som pocit, že lietam a cítila som nevýslovné šťastie, hlboký pokoj a radosť z bytia.

Počas našej astrálnej cesty sme v duchovných úrovniach navštívili astrálnu energetickú úroveň smaragdovo-zelenej farby. Zelená farba symbolizuje rovnováhu a uzdravenie. Po prebudení som sa ráno cítila svieža a plná energie. Kamarátka si na náš spoločný astrálny výlet síce nepamätala, ale tiež sa cítila veľmi dobre a bola plná energie.

Foto © Thierry RYO Fotolia.De I pmalenky