Marion Daghan-Malenky

Ľúbostná mágia ❤ Opätovné spojenie partnerov

Ľúbostná mágia: Spájanie partnerov

Odporúčania a rady

Keď sa náš partnerský vzťah ocitne vo vážnej kríze a my máme pocit, že partner sa s nami chce rozísť, sme najskôr v šoku, cítime sa bezmocní a nevieme, prečo on alebo ona niečo také robí. Nerozumieme tomu a ako prvé v takejto situácii hľadáme vinu v tom druhom.

Ale čo je to vina? Ako sa to stalo? A prečo? Čím som k tomu prispel/a ja sám/sama? Zakrýval/a som si oči pred signálmi a náznakmi, ktoré sa určite už dlhšie prejavovali, pretože som ich nechcel/a vidieť? V takejto situácii je dôležité to najskôr zhlboka rozdýchať, a z diaľky sa vyhýbať konfrontáciám, aby sme partnera od seba ešte viac neodohnali. Určite to nie je ľahké a vyžaduje si to aj naozaj veľa síl. Emócie v nás vrú. Ale verte mi, jedine tak si dokážete premyslieť a vyvinúť najlepšiu stratégiu boja o svojho partnera. Najskôr sa pokúste o úplne pokojný rozhovor, bez výčitiek a obviňovania. Čo trápi vášho partnera/partnerku a vy ste to prehliadali kvôli tomu, že ste veľa vecí považovali za samozrejmosť?

Neviete k nemu nájsť cestu, resp. prečo ste nám zavolali? Pri prvom rozhovore, ktorý je pre vás zadarmo, s vami tiež budeme najskôr spoločne hovoriť o príčine, pretože pri spájaní partnerov a mágii lásky poskytujeme starostlivosť obom partnerom, aby si do obnoveného vzťahu so sebou neprenášali akékoľvek problémy z minulosti. Môžu totiž veľmi rýchlo opäť spôsobiť blokády, a aby sme tomu predišli, tak to robíme takto. Chceli by sme Vás naučiť viesť pokojný a pozitívny život v harmonickom vzťahu. Vašou úlohou bude to, že budete ochotní jedenkrát až dvakrát týždenne meditovať. Keďže čas a deň si určíte sami, nebude vás to vôbec zaťažovať. Trvá 17 minút, a môžete ju vykonávať z pohodlia vášho domova.

Túto meditáciu nájdete na našej webovej stránke a môžete si ju tam aj bezplatne vypočuť.

Ľúbostná mágia

Počas našej spolupráce vám každý týždeň poskytneme konzultácie, počas ktorých sa oboznámite s pravidlami správania, a informáciami o priebehu našej spolupráce. Samozrejme, že sa budeme venovať aj vašim strachom a starostiam. V rámci našej spolupráce a vedenia sa o vás budeme starať, a nenecháme vás samotných. Budeme vám samozrejme neustále k dispozícii, aj mimo dohodnutých telefonických konzultácií.

Celkom určite sa teraz pýtate: "No áno, to všetko je pekné a fajn, ale kde je mágia, kvôli ktorej som sa vám ozval/a? Ako to funguje? A čo si mám pod tým predstaviť? Prečo musím meditovať a vôbec čokoľvek robiť? Niekto ma predsa opustil, podviedol a ponížil."

OK pokúsime sa vám odpovedať na jednotlivé otázky. Po prvé:


Čo je to mágia?

Ľúbostná mágia: Spájanie partnerov

Ak nadviažeme na Herodota (nar. cca v r. 480 p. n. l.), slovo "mágia" sa v najužšom zmysle slova odvodzuje od pomenovania perzských, resp. mediánskych kňazov z kmeňa mágov. Mágovia získavali prostredníctvom vykladania snov poznatky a vedomosti z rôznych oblastí, a tým si zabezpečovali slávu. Samotné slovo "mágia" sa prekladá aj ako "moc".

Mágiu a mágiu lásky môžeme porovnávať aj s duchovnou činnosťou, ktorá presahuje zmyslovosť a má pre človeka nepochopiteľnú formu. Po celé stáročia sa vedci a odporcovia zaoberali rozlúštením všetkých tajomstiev, no neúspešne. Mágia mala odjakživa veľký význam pre celé ľudstvo a práve v našej uponáhľanej dobe bude stále viac naberať na význame. Prostredníctvom nás sa na astrálnej úrovni myšlienka jedného človeka prenáša na cieľovú osobu. Tento jav je tiež známy aj ako "telepatia", sila prenosu myšlienok. Koľkokrát ste na niekoho mysleli a práve v tom momente vám zazvonil telefón?

Na to aby sme úspešne dosiahli určitý cieľ využívame myšlienkové formy. Tieto myšlienky sú zasielané na astrálnej úrovni. Myšlienka si nájde adresáta a upozorní ho, dá mu vnuknutie, ktoré je nevyhnutné na to, aby boli daní ľudia pripravení na vzájomné stretnutie.

Spájanie partnerov

Ľúbostná mágia: Spájanie partnerov

Čo máte robiť alebo hovoriť.

Popremýšľajte o chybách. Čo ste urobili dobre, čo ste urobili zle?

Čítajte dobrú literatúru, v ktorej nájdete rady na partnerské problémy! Na tejto webovej stránke nie je možné vysvetliť a opísať všetko! Odporúčame vám tieto knižky:

Starajte sa o svoje zdravie! Robte fitnes, silový tréning, jogu, choďte na prechádzky… Stravujte sa zdravo. Spite dostatočne veľa. Keď sa budete sami psychicky a fyzicky ničiť, žiadnu druhú šancu nedostanete! Jedine keď budete zdraví a fit, dokáže sa váš partner s vami zblížiť a plánovať s vami niečo dlhodobé.

Urobte niečo pre svoje duchovné aj fyzické zdravie a rovnováhu. Odporúčame vám najmä pravidelné meditácie a jogové cvičenia.

Jedine vtedy, keď sa naučíte byť šťastní a spokojní vy sami, dokážete takí byť aj vo vzťahu. Partner vám prinesie naplnenie a šťastie! Iba vtedy, keď ho prežívate vy sami, môžete ho zdieľať vo dvojici, či trojici a rásť v ňom. Odporúčame vám tieto knižky:

Definitívne zbohom neexistuje, vždy príde opätovné stretnutie!
Marion Daghan-Malenky

Čo by ste nemali robiť alebo hovoriť.

Prosím, neprerušujte kontakt! Neblokujte si svoje telefónne číslo, Viber, ani WhatsApp! Zostaňte priateľmi na Facebooku!

Neprosíkajte! Ak ste urobili chybu, slušne poproste o odpustenie, no nie stále dookola!

Prosím, žiadny alkohol, žiadne drogy alebo príliš veľa cigariet! To vás oberá o peniaze aj energiu, a veci sa tým nezlepšia!

Prosím, nechajte partnera na pokoji! Nevolajte mu prví! Neobťažujte ho. Ak chcete dostať novú šancu, potom si ju nemôžete vynucovať, vyžobrať si ju vzbudzovaním súcitu alebo vyhrážkami!

Nenechajte sa vyprovokovať k hádkam! Ak musíte povedať nejakú kritiku, použite pokojný tón! Tón vytvára hudbu! Aj nepríjemné veci sa dajú povedať príjemne! Aj o kritických veciach sa dá rozprávať pokojne. Ak to u vás alebo vášho partnera nefunguje, pretože jeden z vás je príliš emotívny, potom ukončite konverzáciu a skúste to znovu neskôr.

Neprenasledujte partnera! Nehovorte o partnerovi v zlom! Inak si premárnite svoju šancu! Nekontaktujte priateľov, známych alebo kolegov svojho ex!

Prosím, nič mu nevyčítajte a neobviňujte ho!

Ľúbostná mágia Tipy

Všetky fotografie a ilustrácie na tejto stránke © Marion Daghan-Malenky I Pavol Malenky I Daghan-Malenky GmbH

Biela mágia - úspešne, osobne a individuálne.

Požiadaj o predbežnú bezplatnú analýzu a začni s jej pomocou ešte dnes vylepšovať svoje vzťahy, komunikáciu a sebaúctu!

Máš problémy vo svojom ľúbostnom živote? Zraňujúce slová, hádky, chýbajúca harmónia? Skončil sa práve Tvoj vzťah, alebo ho chceš Ty alebo Tvoj partner/Tvoja partnerka ukončiť? Tieto problémy sa dajú často odstrániť, keď sa zdôveríš niekomu, kto vie, ako by sa dala Tvoja konkrétna situácia riešiť. Vieme Ti pomôcť, aby bol Tvoj vzťah opäť v harmonickom súzvuku! Na probléme pracujeme magicky tak dlho, kým nie je vyriešený.

Po celý čas zostávame s klientom v kontakte. Môžeš nás navštíviť aj osobne za účelom rozhovoru alebo spoločnej meditácie.

Kľúč Logo