Marion Daghan-Malenky

Daghan-Malenky GmbH ✎ Skúsenosti od klientov ✍

Daghan-Malenky

Skúsenosti od klientov

Ahojte priatelia.

Chcem sa s Vami podeliť o moju skúsenosť s bielou mágiou. Rada a často si čítam príspevky od klientov a to ma teší a vždy pohladí dušičku. Nebude to príbeh na jednu stránku a dokonca ešte nie je ani „ukončený“. Verím, že počas tohto písania svojho príbehu premeny a dosiahnutia cieľa, budem už „v cieli“ ☺️.

A ako sa to vlastne všetko začalo? Je to úplne jednoduché.

Bola som a som obyčajná žena. So svojim synom žijeme sami už dosť dlho. Mám vlastný byt (na hypotéku), auto, prácu a syn je zdravý pubertiak – to aby ste vedeli, že som úplne obyčajná slobodná mamička. Otec môjho syna mi síce občas robí stres, ale o syna sa stará a majú sa veľmi radi. Nebola som šťastlivec na vzťahy. Veľakrát som blúdila po internete a hľadala „liek“ na šťastný vzťah. Dokonca som skúšala aj sviečkové kúzla a všelijaké možné veci, len aby ma partner miloval. Teraz už viem, že rituál musí byť správne vykonaný a potom je ho potrebné úplne vypustiť z hlavy (čo pri psychickom rozpoložení nešťastnej ženy nie je možné). Ďalšia vec je, že netreba robiť nič proti vôli druhého (čo sa priznávam, že mi bolo fuk, lebo som toho chlapa jednoducho chcela!!). Mala som niekoľko vzťahov, trvali 1,5 roka - 2 roky a nič z toho nevzniklo. Vždy ma muž opustil a ja som nechápala prečo, veď som robila úplne všetko pre neho, aby bol šťastný a on odišiel a našiel si inú. Bola som už na pokraji síl a úplne zúfalá. O to viac mi k tomu pridalo, že som stretla svojho terajšieho „skoro partnera“ a opäť sa zamilovala. Slepo – však ako inak, nie? To bolo u mňa úúúúplne normálne ☺️. Samozrejme, že s ním nič nebolo ružové (okrem mojich okuliarov), tiež som nechápala, čo sa deje. Veď robím všetko, čo chce a on aj tak nechce so mnou mať vzťah.

Daghan-Malenky: Skúsenosti od klientov

Foto © Pavol Malenky I Marion Daghan-Malenky I Daghan-Malenky GmbH

Vnímala som, že ma berie ako kamarátku, ale aj tak ma k nemu niečo veľmi ťahalo. Ani sama som nevedela čo… Dokonca sa dal dokopy s bývalou, po troch mesiacoch "našej známosti“ a ja som stále aj tak stála pri ňom a dúfala (s bývalou sa už x-krát dával dokopy a rozchádzal). Toto však bolo naposledy, čo už teraz viem ☺️. Počas roka sa u neho vyskytlo ešte pár žien, nehovorím, že to boli sexuálne známosti, ale boli tam a mňa to ničilo… Ale aj tak som stále bola pri ňom… Opäť som bola úplne zúfalá, nevedela som už vôbec nič… Nevedela som sa tešiť, moje myšlienky nevedeli byť iné, len pochybovačné a môj život strácal úplne význam. A to len a len kvôli mojej túžbe mať vzťah a aby ma niekto miloval!! Veľakrát som chodila na rôzne stránky na internete a hľadala rady ako si pritiahnuť a pripútať partnera. Dokonca som aj veľakrát navštívila stránku bielej mágie (Daghan-Malenky GmbH), ale ani ma nenapadlo im napísať. Až pri tomto partnerovi, po nejakom roku aj niečo známosti, som im napísala…

A oni mi odpovedali a dohodli sme si prvý termín volania. Ja som bola taká nedočkavá, mala toľko otázok, ale pri prvom rozhovore, okrem toho, že mi vedia pomôcť, som sa nedozvedela takmer nič nové. Potvrdili mi iba to, čo som už aj sama tušila. Ale ani to ma nezastavilo v tom, aby som nepokračovala ďalej. Hneď po rozhovore som utekala do banky (vypýtala som sa zo zamestnania na pol hodinku), požičala si peniaze a hneď v ten deň som zaplatila požadovanú čiastku. Bolo to 28.09.2015 a poviem Vám, že ten deň v živote neoľutujem!!

Ja komunikujem s Monikou SlivovouPavlom Malenkým. S Pavlom raz do mesiaca a s Monikou na začiatku každý týždeň. Termín si vždy dohodnete spoločne, aby vyhovoval obidvom stranám.

V ten deň zaplatenia čiastky som večer komunikovala s Monikou. Odvtedy som sa stala ich klientom. Vysvetlila mi postup meditácie a dala odporúčanú literatúru na čítanie. Ja som sama nevedela, ako toto všetko budem dodržiavať, keďže samozrejme radšej pozerám filmy ako čítam ☺️☺️. Zaujímavé je, že som sa do toho pustila a ono to šlo. V prvej knižke, čo je naozaj dôležitá a fakt pravdivá (Muži sú z Marsu, ženy z Venuše) som pochopila, aké chyby som často robila a ako naozaj funguje žena a muž. Tak isto boli stavané aj ostatné knižky a ja som začala čoraz viac a viac chápať. Za prvé tri mesiace som prečítala tri celé knižky a jednu mala rozčítanú. Zapisovala som si, že čo sa deje, ako prebiehajú veci a čo je nové vo „vzťahu“. Spravila som si denníček a tam si písala „budúcnosť“ ako keby bola teraz a tu. Bola som šťastná, že som patrila medzi 5 % ľudí, ktorým dokážu pomôcť a pomáhajú. Rozhovory s Monikou a Pavlom mi veľmi pomáhali, aj keď počas prvých mesiacov by som s nimi najradšej volala každý deň.

Pred Pavlom som vždy mala rešpekt a v prvom momente som sa ho ani neviem prečo hanbila. Ešte aj doteraz mám pred ním rešpekt, ale je to jeden úžasný človek!! Vie Vás rozosmiať, ale aj kvalitne zdrbať (ospravedlňujem sa za výraz, iný ma nenapadol). Je to dokonalý motivátor a rozhovory s ním sú kratšie, ale o to výstižnejšie. Monika veľmi pomáha psychicky zvládnuť nátlak každodenných situácií. Čo sa týka meditácii, každý mesiac mi bolo povedané, aká farba sviečky je vhodná. Toto poctivo dodržiavam. Meditovala som každý deň, niekedy aj 2-krát, bohužiaľ nepodarilo sa mi doteraz astrálne cestovať, čo ale neberiem tragicky, skôr si myslím, že na to musí byť človek naozaj pripravený a až potom je mu také niečo umožnené. To už beriem ako vyššiu formu meditácie a treba sa tomu odovzdať a naplno venovať (môj názor ☺️). Taktiež dodržiavam kúpele v slanej vode. Naozaj je potrebné dodržiavať pokyny, ktoré dostanete. Viete, že bez vetra sa ani lístok nepohne a pokiaľ má mať rituál, čo vykonáva tím bielej mágie účinok, treba spolupracovať. Ja som to zistila tiež ☺️. Na začiatku som bola naozaj nedočkavá a čakala, že za tri mesiace už budú zvoniť svadobné zvony a môj vytúžený objekt (princ) bude môj manžel.

Centrum pre bielu mágiu

Foto © Pavol Malenky I Marion Daghan-Malenky I Daghan-Malenky GmbH

Nooooo, ale to sa nestalo ☺️. Aj napriek otázkam, že ako dlho to bude trvať, nedostala som nikdy priamu odpoveď a viete prečo? Lebo v tom stave, akom som bola, by som naozaj nerobila NIČ. Len by som čakala tri, štyri, päť mesiacov, že kedy už nastane ten „šťastný koniec“. Ja sa snažím dosiahnuť svoj vytúžený cieľ rok a tri mesiace a stále pokračujem, pracujem na sebe a cítim, ako sa všetko mení a stáva skutočnosťou.

A ako sa zmenil môj vzťah počas troch mesiacoch spolupráce s bielou mágiou?
(ako som povedala na začiatku, môj príbeh Vám budem písať po častiach)

Nejde ani o to, ako sa zmenil môj vzťah, ale ako som sa zmenila JA! Samozrejme, že aj môj princ sa zmenil, nejako zázrakom sa pomaly začal dištancovať od iných žien. Vnímal viac mňa. Verím, že to bolo aj rituálmi, lebo pri nich tím bielej mágie odstraňuje blokády z detstva, minulosti atď., ale bolo to aj mnou!! Ja som začala vnímať svet inak, komunikovať inak. Ale samozrejme, že to bol len začiatok. Stále nebolo všetko ružové, ale už aj moje okuliare menili farbu a to bol základ. Začala som chápať, čo prináša šťastie. Začala som ťažko, ale pomaly meniť seba, svoje myslenie, cítenie. Potom v januári prišla rana. V tom mojom pokojnom "hojdaní" sa v snoch, si môj princ zabudol u mňa zariadenie s filmami a fotkami a ako každej zvedavej žene, ani mne to nedalo a pozrela som si obsah fotiek. Vtedy som zistila, že dovolenku, čo „plánoval“ so mnou a nakoniec šiel s partiou, strávil s tou svojou ex (že vraj sú dobrí kamaráti), potom výstup na nemenovaný kopec, opäť že vraj s partiou a zistila som, že bol opäť so svojou ex. Ani si neviete predstaviť, že čo to so mnou spravilo. Vtedy mi Pavol povedal krásnu vec. Bola si už pripravená, aby si sa to dozvedela. Vtedy ma to dokonalo rozhodilo a doteraz ma niektoré fotky mátajú. Ale už je to zanedbateľné s tým pocitom vtedy - a to bol môj začiatok cesty uvedomenia si prítomného okamihu.

Minulosť nič neznamená, možno takto by reagoval aj on, kebyže vidí moje fotky. Nemôžem sa pozerať na svet cez svoje zničujúce myšlienky upäté na minulosť. To bol môj kľúč k úspechu. V knižkách nájdete veľa odpovedí, niektoré som chytila do ruky aj 5-krát počas prvých troch mesiacov a čítala znova a znova určité veci. Prítomný okamih je najdôležitejší zo všetkého a keď sa rozhodnete s bielou mágiou spolupracovať, verte mi, že to je ten správny krok – uvedomenie si prítomného okamihu, uvedomenie si seba a komunikácia, komunikácia a komunikácia.

Takže prvé tri mesiace boli veľmi zaujímavé. Zhrniem ich takto:
Naučila som sa meditovať a opäť začala čítať knižky. Vracalo sa mi sebavedomie, sebaúcta a sebaláska. Keď som začala plávať na obláčiku eufórie, Pavol s Monikou ma pekne „uzemnili“ ☺️ (za čo som im vďačná). Ukázali mi, že sa nemôžem ponoriť do dočasnej eufórie, že život má aj problémy, ktoré je potrebné riešiť a naučiť sa ich zvládať pokojne a naozaj sa potom budú čoraz menej vyskytovať až nakoniec vôbec ☺️. S princom to bolo o trošku lepšie, ale to bol len začiatok mojej cesty a zároveň aj našej spoločnej ☺️.

Toto je moja skúsenosť s firmou Daghan-Malenky GmbH.

Ako sa naučiť bielu mágiu

Marion Daghan-Malenky má veľa žiakov bielej mágie z celého sveta. Každý adept mágie musí poznať a ovládať sám seba. Poznať sám seba znamená preskúmať aj svoje podvedomie a svoje minulé životy a karmu. To sa deje prostredníctvom hlbokých meditácií a astrálnych ciest. Žiakov vyberáme tak, že sa zameriavame na kvalitu a nie na kvantitu. Magický výcvik trvá niekoľko rokov a je vždy zostavený a vedený absolútne individuálne.

Biela mágia - úspešne, osobne a individuálne.

Požiadaj o predbežnú bezplatnú analýzu a začni s jej pomocou ešte dnes vylepšovať svoj život, vzťahy a sebapoznanie!

Máš problémy vo svojom ľúbostnom živote a nevieš, ako ďalej? Si práve teraz konfrontovaný s niečím, čo si doteraz považoval za nemožné? V zmysle: „Prekliatie, démoni“? Chceš nahliadnuť do možnej budúcnosti, alebo potrebuješ vedieť odpovede na svoje otázky? Na probléme pracujeme magicky tak dlho, kým nie je vyriešený. Po celý čas zostávame s klientom v kontakte.

Môžeš nás navštíviť aj osobne za účelom rozhovoru alebo spoločnej meditácie.

Kľúč Logo