Marion Daghan-Malenky

Monika Slivová Magička a právnička

Monika Slivová

Daghan-Malenky s.r.o.

Volám sa Monika, priatelia ma volajú Nia. Narodila som sa na Slovensku. Študovala som právo na Právnickej fakulte Univerzity Komenského v Bratislave, ale už niekoľko rokov sa venujem vešteniu, ezoterickému poradenstvu a som žiačkou bielej mágie a voodoo. Napriek tomu, že som vyštudovala právo a táto práca s ezoterikou vôbec nesúvisí, stále ma veľmi lákala a už počas štúdia som pracovala v tejto oblasti.

V čase, kedy som prežívala veľké životné trápenie som začala viac vnímať veci, ktoré boli iným skryté. V mojom živote boli udalosti, ktoré ma priviedli na duchovnú cestu. Sú to osobné zážitky a skúsenosti, o ktorých Vám možno raz porozprávam. Od detstva ma preto zaujímalo všetko okolo mágie a tajomna. Až neskôr som pochopila mnoho ďalších poznaní, ktoré som si mala prežiť, aby som sa zdokonalila na mojej ceste poznania. Dnes viem, že všetko malo svoj zmysel.

Sama som však svoje prvé karty na veštenie začala používať až vo svojich 19-tich rokoch. Najskôr som si veštila len tak sama pre seba. Keď mi začali vychádzať prvé výklady, začala aj moja mamina aby som jej vyložila karty. Dnes keď sa jej niečo spýtam tak mi odpovie vylož si na to karty a budeš vedieť. Karty nikdy neklamú a môžem potvrdiť, že ma ani neoklamali. Mýliť sa môže človek iba v interpretácii výkladu. Časom som zistila, že nielen karty, ale často aj naše sny nám môžu radiť, pomáhať alebo nás varovať, a preto sa ich treba snažiť pochopiť. Silné emočné sny ma sprevádzali od detstva. Bol to často aj ten istý sen, ktorý sa dejom vyvíjal. Je to celý príbeh, tak snáď vám o tom ešte niekedy v budúcnosti porozprávam.

Monika Slivová
Osud ma privial k ľuďom, ktorí ma ešte viac posunuli na duchovnú cestu a s ktorými dnes spolupracujem…
Monika Slivová

Moji učitelia

Pavol Malenký a Marion Daghan-Malenky

Vďaka určitej životnej situácie som začala u seba pozorovať zvyšujúcu sa citlivosť a silnejšiu intuíciu. Môj záujem o duchovné veci súvisel s mojou sestrou, ktorá bola od narodenia chorá. Nevedela rozprávať, ani chodiť. So sestrou sme boli vždy veľmi silno prepojené a myslím si, že to bola moja spriaznená duša. Zlomový bod v mojom živote preto nastal vtedy, keď ona zomrela. Stále som ju cítila pri sebe a svojím spôsobom to bola ona, ktorá mi priviedla na túto cestu. Mojou motiváciou k tomu, aby som sa začala venovať bielej mágii bola preto najmä moja sestra, pretože by som sa s ňou chcela rozprávať a chcela by som s ňou vedieť komunikovať na astrálnej úrovni. Nikdy som sa s ňou nemohla rozprávať a to je niečo, čo mi veľmi chýbalo a chýba. Preto je a vždy bola mojou najväčšou motiváciou práve ona.

Mám ich veľmi rada a teším sa, že sú vždy, keď to potrebujem, pri mne. Dokážu vás príjemne naladiť, aj keď ste veľmi mrzutý. Spriaznených duší existuje len veľmi málo. Práve oni ma nasmerovali na tú správnu cestu, ktorá síce nie je ľahká, ale má zmysel. Spoločne s Pavlom som zodpovedná za našich slovenských klientov a Marion začínam pomáhať s nemeckými klientmi. Pavol je síce prísny učiteľ, ale je vždy spravodlivý a našla som v ňom svojho druhého otca, za čo som mu nesmierne vďačná. Veľmi si ho vážim a ďakujem mu za všetko, čo ma naučil a stále ma s veľkou trpezlivosťou učí. Každá návšteva u nich v Nemecku je pre mňa úžasným zážitkom a pri každej návšteve mám pocit, že sa vraciam domov. Obaja sú výnimočný ľudia, ktorí vám od prvej chvíle prirastú k srdcu. Viem, že sme sa v tomto živote nestretli iba náhodou, ale všetko má svoj hlbší zmysel :-).

Mojimi učiteľmi sa stali Pavol Malenký a Marion Daghan-Malenky, ktorí pôsobia v Nemecku. V čase, kedy som sama potrebovala pomoc som našla na internete webovú stránku o bielej mágii a voodoo. Často som túto stránku navštevovala, až kým som nevyplnila kontaktný formulár a následne som si nedohodla osobné stretnutie. Najskôr som teda bola ich klientkou, ale postupne sa medzi nami vytvorila spolupráca na profesionálnej úrovni. Dlho som hľadala niekoho, kto sa venuje bielej mágii a voodoo. Niekoho, komu by som mohla dôverovať a od koho by som sa mohla učiť. Nájsť dobrého učiteľa v dnešnej dobe je dnes veľmi ťažké a dlho som nenachádzala nikoho ani ja. Ak som aj niekoho našla, tak môj vnútorný hlas mi povedal “Nie”. Hľadala som a skúšala… Správny učiteľ, ale príde vždy v tom správnom čase! Presne tak tomu bolo aj v mojom prípade. Dnes môžem povedať, že som našla tých najlepších učiteľov, akých som si len mohla priať.

Pokračovanie bude nasledovať už o chvíľu: Moje začiatky a osobné skúsenosti…

Biela mágia - služby

Naše metódy sa zakladajú na jedinečnom spojení rituálov bielej mágie a techník voodoo, ktoré vychádzajú z rôznych kultúr a z našich viac ako 30- ročných skúseností.

Nie je vaša láska šťastná a vy neviete, ako ďalej? Alebo ste prišli do kontaktu s niečím, čo nedokážete sami zvládnuť: „prekliatie, démoni, porobenie“? Možno by ste potrebovali nahliadnuť do budúcnosti alebo pomôcť odpovedať na niektoré otázky? U nás ste na správnej adrese!

"Hľadala som a doteraz hľadám odpovede na mnohé moje otázky. Už ako malé dieťa som mávala predtuchy, hlavne keď sa malo niečo stať priateľom alebo niekomu blízkemu v rodine na kom mi veľmi záležalo. Často som nemohla v noci spať a cez deň som cítila zvláštny nepokoj. Moje predtuchy sa vždy splnili. Snívali sa mi situácie, ktoré sa potom v reálnom živote aj skutočne stali."

Našu úspešnosť môžeme podložiť množstvom ďakovných listov. Presvedčte sa sami! Tu si môžete prezrieť správy o našich úspechoch.

Zavolajte nám alebo nás kontaktujte e-mailom. Tešíme sa na vás!

Všetky fotografie a ilustrácie na tejto stránke © Monika Slivová I Marion Daghan-Malenky I Pavol Malenky I Daghan-Malenky GmbH

Biela mágia - úspešne, osobne a individuálne.

Požiadaj o predbežnú bezplatnú analýzu a začni s jej pomocou ešte dnes vylepšovať svoj život, vzťahy a sebapoznanie!

Máš problémy vo svojom ľúbostnom živote a nevieš, ako ďalej? Si práve teraz konfrontovaný s niečím, čo si doteraz považoval za nemožné? V zmysle: „Prekliatie, démoni“? Chceš nahliadnuť do možnej budúcnosti, alebo potrebuješ vedieť odpovede na svoje otázky? Na probléme pracujeme magicky tak dlho, kým nie je vyriešený. Po celý čas zostávame s klientom v kontakte.

Môžeš nás navštíviť aj osobne za účelom rozhovoru alebo spoločnej meditácie.

Kľúč Logo