Marion Daghan-Malenky

Mágia: Dobrá alebo zlá Marion Daghan-Malenky

Mágia: Dobrá alebo Zlá

Marion Daghan-Malenky

Veľmi často dostávame otázky týkajúce sa toho, či a aká mágia je dobrá alebo zlá. Čo je dovolené, čo je ešte v poriadku.

Neexistuje žiadne všeobecne platné pravidlo, a na túto otázku možno odpovedať len individuálne, závisí to vždy od prípadu k prípadu. Každú vec môžeme použiť pre dobré, ale aj pre zlé účely. Napríklad s ceruzkou môžeme namaľovať prekrásne obrázky, ale v afekte ňou môžeme niekomu aj vypichnúť oči. S hadím jedom môžeme niekoho otráviť, ale hadí jed má aj liečivý účinok a možno ho použiť aj ako terapeutický prostriedok na liečenie, ak vieme, pri ktorých ochoreniach, v akom množstve, na ktorých miestach, a na aký dlhý čas ho môžeme používať správne.

Rovnako tak aj mágiu a voodoo možno použiť na manipuláciu alebo na liečenie, odstránenie vnútorných blokád, ako aj k životu bez strachu. Mnohí sa voodoo obávajú, pretože je v médiách reprezentované ako čierna mágia. Na Haiti bolo voodoo použité počas vojny za nezávislosť, liečebné voodoo rituály sa zvrtli, a použili sa na porážku bielych otrokárov. Bolo to dobré alebo zlé? Nebolo ťažké, stáť zoči-voči guľometom a strelným zbraniam, len s holými rukami a lopatami?

Na otázku, či mágia a mágia, ktorú robí Marion Daghan-Malenky a Pavol Malenký je dobrá alebo zlá, sa dá teda často odpovedať len individuálne, v závislosti od konkrétneho prípadu. Napríklad ľúbostná mágia je dobrá v tom prípade, keď sa dvaja ľudia majú radi a nie sú spolu iba preto, že im v tom bráni strach alebo predchádzajúce zlé skúsenosti. Obzvlášť v dnešnej uponáhľanej dobe sa viacerí ešte nevyrovnali so skúsenosťami z detstva a predchádzajúcich vzťahov, a tak nesú so sebou bremeno z minulosti.

Dobrá alebo zlá: Marion Daghan-Malenky

Toto bremeno potom bráni takýmto ľudom viesť normálny a šťastný vzťah. Je správne alebo nesprávne pomôcť takejto osobe otvoriť sa, a umožniť jej tak začať nový vzťah?

Samozrejme by bolo možné niekoho k nejakému kroku magicky prinútiť, s čím istotne ale nemožno súhlasiť. Vždy však ide o úmysel a danú okolnosť, ktoré musia mág a klient dobre zvážiť. Všetko sa nám to prirodzene, ako hovorí zákon karmy, vráti naspäť.

Mágia: Dobrá alebo Zlá

Marion Daghan-Malenky

Existuje veľa ďalších príkladov, ktoré poukazujú na to, že dobré alebo zlé, sú relatívne pojmy, ktoré sa menia s časom, so spoločnosťou a s náboženskými názormi. Pred 300 rokmi bolo nemysliteľné, aby ženy zastávali niektoré pozície, alebo aby vôbec mohli voliť. Vtedy bolo niečo také nemysliteľné a bolo to považované za zlé.

Likvidácia Indiánov sa vtedy považovala za nevyhnutnú a dobrú, rovnako ako aj zotročovanie černochov. To, čo vtedy ľudia považovali za dobré, dnes považujeme za zlé. Vezmime si ďalej Rusko a jeho politiku, situáciu v moslimských krajinách alebo politiku a stratégiu v Izraeli.

My (Marion Daghan-Malenky a Pavol Malenký) nechceme vynášať žiadne súdy o tom, či je to dobré alebo zlé. Chceme iba názorne ukázať, ako pojmy „dobrý“ a „zlý“ závisia od individuálneho posudzovania osobných okolností. Je veľa ľudí, ktorí Putina považujú za dobrého, rovnako veľa je tých, ktorí ho považujú za zlého. Tak isto aj Izrael alebo džihád. Dobré a zlé sú relatívne pojmy, a veľmi veľa závisí od individuálneho prístupu.

My (Marion Daghan-Malenky a Pavol Malenký) robíme teda mágiu a voodoo tak, aby sme ju mohli označiť ako dobrú a konštruktívnu podľa nášho svedomia a podľa našich informácií. Niektorí to samozrejme budú vidieť inak, a to je dobre. Každý robí to, čo na základe svojho duchovného a osobného vývoja považuje za dobré.

Marion Daghan Dobrá alebo zlá
Všetko v tomto svete je prepojené. Môžeme povedať, že je to nákazlivé. Dobré veci a rovnako aj zlé veci. Napríklad, ak ste nervózni, budete mať tendenciu vytvárať rovnaký nervný emočný stav u iných. Ak ste silní a zdraví, tí, ktorí žijú vo vašej blízkosti, budú mať tiež tendenciu stať sa silnými a zdravými. Ak ste chorý a slabý, tí okolo vás budú mať tendenciu skĺznuť do toho istého.

Mágia sleduje Zákon prírody

Marion Daghan-Malenky

Príroda nerobí rozdiely medzi dobrom alebo zlom. Zákon prírody je platný pre každého, vždy. Ak ste v súlade s ním, prináša vám to prosperitu. Ak idete proti nemu, zničí vás to. Z ľudského hľadiska sa dá povedať, že príroda nemá zmilovanie, ani žiadne zásady.

Z vyššieho hľadiska je však Zákon prírody najvyšším princípom, ktorý dáva svetu poriadok a umožňuje mu prežiť a vyvíjať sa. Správna a účinná mágia nepracuje len s rituálmi, ale venuje sa aj pomoci ľuďom, aby sa zladili s prírodou. Tak dochádza k harmónii so Zákonom prírody, a ľudia môžu prosperovať a žiť v rovnováhe a mieri.

Etika mágie lásky

Marion Daghan-Malenky

Dosť často si ľudia nie sú istí, či je morálne používať mágiu lásky a rôzne čary na privolanie vytúženého partnera, alebo spätného získania strateného partnera. Čo s tým? Prvou vecou, ktorú vlastne na začiatku musíte urobiť, je pozrieť sa do svojho srdca. Do svojich najtajnejších myšlienok... Úprimne a úplne vážne: Prečo chceš tohoto partnera? Ako hlboká je tvoja láska? Tu je veľký rozdiel medzi skutočnou láskou a túžbou mať – vlastniť – niekoho. Skutočná láska dáva slobodu a vedie k úcte k partnerovi. Ide tu o vzájomné prijatie sa zo strany muža k žene i naopak. Čisté úmysly vás privádzajú vlastnej transformácii – premene. Pretože prvou vecou, ktorú musíte spraviť, je zmeniť seba samého. A až potom dokážete vylepšiť svoj vzťah!

V mágii sa často hovorí o obetách. Niektorí mágovia hovoria o vzácnych a drahých daroch, ktoré majú ukázať ako veľmi vám na tom všetkom záleží. Veľa vecí, ktoré máte, sa k vám dostali náhodne a nie sú ani v skutočnosti vaše. Preto je vaša vlastná transformácia – premena – tou najväčšou a najcennejšou obeťou. Obetujte svoje slabosti, a zmeňte sa! Vaša snaha a bolesť pohnú svetmi! Staňte sa lepšou verziou seba samého, vylepšite svoju osobnosť, vlastnosti, porozumenie, komunikáciu.

Ak je vaša túžba čistá, stojí nám za to bojovať za vás a pomôcť vám získať späť svoju lásku! Sme tým najlepším nástrojom na dosiahnutie vašej túžby. Môžeme vám poradiť, povedať svoj názor. Vy však musíte byť tým, kto ponesie svoju zodpovednosť. Ak ste schopní niesť zodpovednosť a milovať bez očakávaní a podmienok, biela mágia bude pracovať pre vás, pretože prinášate svetu viac šťastia a lásky.

Ako funguje mágia lásky? Tvoríme cez zámer s presným cieľom, ktorým je v prípade ľúbostnej mágie získať pozornosť vytúženého partnera a prinútiť ho, aby dal druhú šancu nášmu klientovi. Tento zámer je vyslaný do astrálnej úrovne. Zámer vyhľadá vytúženého partnera a inšpiruje ho, aby sa chcel vidieť a stretnúť s naším klientom. Úlohou nášho klienta je už len byť pripraveným na túto druhú šancu. Na zmenu tých vecí, ktoré spôsobili problém a transformovať sa na svoju vylepšenú verziu. Pretože jedine tou zmenou a vylepšením, má ľúbostná mágia zmysel a môže vytvárať harmóniu a šťastie na dlhý čas!

Všetky fotografie a ilustrácie na tejto stránke © Marion Daghan-Malenky I Pavol Malenky I Daghan-Malenky GmbH

Biela mágia - úspešne, osobne a individuálne.

Požiadaj o predbežnú bezplatnú analýzu a začni s jej pomocou ešte dnes vylepšovať svoj život, vzťahy a sebapoznanie!

Máš problémy vo svojom ľúbostnom živote a nevieš, ako ďalej? Si práve teraz konfrontovaný s niečím, čo si doteraz považoval za nemožné? V zmysle: „Prekliatie, démoni“? Chceš nahliadnuť do možnej budúcnosti, alebo potrebuješ vedieť odpovede na svoje otázky? Na probléme pracujeme magicky tak dlho, kým nie je vyriešený. Po celý čas zostávame s klientom v kontakte.

Môžeš nás navštíviť aj osobne za účelom rozhovoru alebo spoločnej meditácie.

Kľúč Logo