Marion Daghan-Malenky

Skúsenosti Marion Daghan-Malenky

  • Skúsenosti Daghan Malenky

Skúsenosti: Získanie jasnosti

V mágii ide v prvom rade o silu. Veľa ľudí sa o veľa pokúša, ale je len veľmi málo tých ľudí, ktorí tým aj v skutočnosti niečo dosiahnu. Jedným z dôležitých problémov, o ktorom by sme mali hovoriť, je získanie vlastnej jasnosti. Čo vlastne chcem? Kto som? Čo chcú ostatní? Ako môžem pomáhať druhým ľuďom? Čo je zmyslom môjho života? Viem, človek sa môže pýtať, ako to celé súvisí s mágiou. Mágia je v prvom rade energia. Ak energia nie je zaostrená a človek nemá žiadnu jasnosť, tak potom nemôže robiť ani žiadnu mágiu. Rovnako je to aj v živote. Veľa ľudí toho nedosiahne veľa z toho dôvodu, že nevedia, čo vlastne chcú. Dokonca aj vtedy, keď vedia, čo chcú, ale nemajú motiváciu, tak to nevyjde!
Pôjdeme jeden krok za druhým.
V prvom kroku musí každý hľadať sám seba. Musí hľadať odpovede na otázky, ako napríklad: "Kto som?" Každý samozrejme povie: "Áno, volám sa tak a tak, to som ja."
Nie, to je len meno! Keď človek ukáže na ruku a potom sa opýta, čo to je? To je moja ruka. Ale kto je ten, kto povie, že je jeho? Koho meno to je? Hovoríme, že toto je moje telo, moje myšlienky, moje pocity, rovnako tak, ako hovoríme, že toto je moje auto. Takže, kto je potom majiteľom tohto tela, týchto myšlienok a týchto pocitov? V konečnom dôsledku človek vie, že v mágii alebo joge a v mnohých kultúrach to je duch. Je to duša, ktorú popisujeme a definujeme ako vedomie, svetlo, múdrosť, energiu a radosť. Ale nikomu naozaj nepomôže to, že tomu jednoducho bude len veriť.

Keď má ale človek vo svojich myšlienkach len toto telo a na konci života stojí smrť, a to znamená len čiernu dieru s ničím, tak potom môže mať človek samozrejme strach z mnohých vecí. Ako som už napísal, nič vám neprinesie to, keď vám poviem: "Nemusíte mať žiadny strach. Ste predsa večná, nekonečná duša, ktorá prechádza z jedného života do druhého." Nijako vám to jednoducho nepomôže.

Pomôže vám len to, keď sa naučíte meditovať. Preto začnite s meditáciou. Na našej webstránke www.biela-magia.eu sa dozviete o meditácii viac. Najskôr si chceme ujasniť veci a získať jasnosť. Nápomocné je založiť si na to nejaký prázdny zošiť. Tento prázdny zošit nebudete potrebovať len jeden-, dva- alebo trikrát. Ak chcete mať v mágii naozaj úspech, tak musíte určité veci stále opakovať. Tak je to aj s meditáciou. Meditovať len jedenkrát alebo dvakrát nestačí. Tak ako nestačí ísť do fitness centra len jeden- alebo dvakrát v živote. Musíte pravidelne trénovať, aby ste nabrali svaly a aj si ich udržali. Podobným spôsobom sa musí človek pravidelne zaoberať svojim vnútrom a meditovať a / alebo si aj niečo zapísať a premýšľať o tom, čo ďalej. To je veľmi dôležité!

Ja (Marion Daghan-Malenky a Pavol Malenký) tu odporúčam jednoducho začať s meditáciou. Pri meditácii nejde o to, že sa teraz stanete budhistom alebo mágom, že sa odkloníte od svojho náboženstva, alebo ak ste doteraz boli materialisticky založení, že sa teraz zbavíte všetkého materializmu. Nie, kým človek niečo nezažil a neosvedčilo sa mu to v praxi, neuverí, a to je tiež v poriadku. Dôležité ale je, že ak má človek takýto prístup, musí sa vedieť aj otvoriť určitým veciam a povedať si: "Ok, vyskúšam to!" Nemôže povedať, že posilňovanie svalov nič neprinesie, keď ešte sám nikdy nebol v posilňovni. Situácia je odlišná vtedy, keď človek trénuje už 5 rokov, vyskúšal rôzne metódy a stroje a potom povie, že to nič neprináša! To je potom úplne iná výpoveď.

Musíte sa ale potom aj pýtať to, prečo to nič neprináša, keď trénujete? A presne tak to s takýmito vecami je. Takže, teraz nejde o to, aby ste odteraz verili, že ste večná duša. Pozerajte sa na to jednoducho ako na možnosť. Začnite s meditáciou, pretože k tejto otázke: kto ste, vám budú prichádzať stále ďalšie a ďalšie otázky, na ktoré budete hľadať odpovede. Ak pozorujete, prečo sa ľudia v kritických situáciách správajú buď tak alebo tak, prečo niekto koná ako hrdina a riskuje aj svoj vlastný život a iný jednoducho utečie, potom uvidíte, že tí, ktorí konajú ako hrdinovia majú úplne iný postoj k sebe samým a tiež k ostatným ľudom. Tí prví sa pozerajú na samých seba a aj ostatných ako na dušu. Preto nemajú žiadny strach zo smrti a budú niektoré veci aj riskovať. Naše (Marion Daghan-Malenky a Pavol Malenký) osobné skúsenosti to potvrdzujú!

Opýtajte sa sami seba nielen to, kto ste, ale aj to, čo chcete. Mnohí ľudia na to odpovedajú, že to nevedia. Chcete napr. mať dobrú ženu, dve deti, byť bohatý a zdravý a najlepšie byť milionárom - ale prečo?
A tu je to zložitejšie - pretože to chcú všetci. Keďže človek ma nesprávny spôsob myslenia, tak sa mylne domnieva, že šťastný bude vtedy, keď bude mať na účte milióny eur. Viete, že v radoch našich zákazníkov sú aj niekoľkí milionári, ktorí nie sú šťastní?! Samozrejme vám tu nepovieme, že by ste nemali byť milionárom. Naopak, povieme vám, že ak chcete byť milionárom, nech sa páči. Ukážeme vám cestu k tomu, ako sa stať milionárom. Ale nie preto, lebo verím, že vás to naplní! Nie, nikoho to nenaplní. Ale preto, že tak máte viac sily a možností pomáhať sebe samým a aj ostatným ľuďom. To je ten pravý dôvod. Nie preto, že by vás to urobilo šťastnými. Šťastní môžete byť len vtedy, keď spoznáte samých seba ako večnú dušu. Preto ľudia nenájdu žiadne naplnenie v hmotných veciach.
Človek chce auto a má ho, chce ženu a deti - má ich a napriek tomu v tom nenachádza naplnenie. Prečo? Pretože my všetci sme večné bytosti! Len večnosť nám môže priniesť naplnenie. To ale v tomto časovom okamihu nie je dobrý nápad, mali by sme to jednoducho len zvážiť ako možnosť. Čo chcú ostatní? Prečo je dôležité pochopiť aj to, čo chcú ostatní? Povedzme to tak, že keď viem, čo chcem, tak potom musím do toho zahrnúť aj ostatných. Buddha by nikdy nedosiahol osvietenie, ak by to robil len pre seba. Veľké firmy by neboli nikdy také úspešné, pokiaľ by to ich majitelia robili len pre seba. Samozrejme človek chce pomáhať aj ostatným ľuďom, a tak prispievať k ďalšiemu rozvoju tejto spoločnosti.
Odložte na chvíľku túto knihu (počítač, iPad…) a zapíšte si, čo si myslíte, čo ste, čo chcete a čo chcú ostatní. Čo si myslíte o tom, keď hovoríte, že naozaj neviete, čo chcete okrem ženy, zdravia, auta alebo miliónov?

Pokúste sa predstaviť si pri meditácii dve veci. Po prvé: Predstavte si, že už ste milionárom a máte na konte okolo 300 miliónov. Čo by ste potom robili? Pretože mnohé z toho, čo my robíme, robíme len preto, aby sme mali peniaze, a preto, aby sme si potom niečo kúpili. Predstavte si, že peniaze jednoducho nie sú žiadnym problémom. Čo by ste potom robili? Tam nájdete vašu motiváciu. Po druhé: Predstavte si, že ste zomreli. Predstavte si, že ste už približne jeden týždeň mŕtvi. Čo by ste potom o sebe chceli počuť? Čo by ste tu radi zanechali? Majú ostatní o vás povedať, že ste boli dobrým automechanikom, dobrým otcom, dobrým mágom alebo dobrým spisovateľom? Čo chcete zanechať ostatným? Urobili ste niečo pre životné prostredie alebo pre deti na ulici? Je jedno, čo to bolo.
Každý z nás má iné úlohy a iné nápady. Teraz by bolo naozaj dôležité, nielen to popísať, ale vždy sa aj znovu vracať k tomuto bodu: čo chcem, alebo k tomu, že si predstavím to, že som mŕtvy, alebo si predstavím, že som naozaj bohatý/á a špecifikujem to, pretože tieto veci sa budú ďalej vyvíjať s tým, aké pokroky urobíte v mágii a meditácii. Čo okrem toho môžem povedať je to, že ľudia, ktorí toho veľa dosiahli, to nechceli dosiahnuť len pre seba.
Keď chcete byť milionárom, tak je na vás samotných, aby ste sa motivovali, a aby ste skutočne prešli ohňom. Problém je v tom, prejsť tým a vydržať. Človek sa veľmi ľahko vzdáva. Keď si ale poviete: "Áno, chcem byť milionárom, pretože chcem urobiť niečo pre životné prostredie a veľmi mi záleží na tom, aby ryby v našich oceánoch neplávali v smetiach, aby príroda nemizla, aby nemuselo niekoľko miliónov ľudí hladovať, atď."
Ak to vezmete do úvahy a poviete, chcem byť milionárom alebo miliardárom preto, aby som pomohol tomuto bodu, ktorý ma trápi ako dušu alebo človeka, uvidíte, že vaša motivácia sa presadí a zvíťazí aj v prípade ťažkostí či dokonca aj v ťažkých situáciách, a tie milióny naozaj získate úplne iným spôsobom.

Položte túto knihu (počítač, iPad, iPhone…) a zapíšte si to. Keď ste to urobili, je tu ešte jeden ďalší dôležitý bod.
Niečo, čo som už písal v predchádzajúcej kapitole. Ľudia robia veľa vecí preto, lebo sa tým odmeňujú, lebo tým chcú odbúrať stres alebo sa upokojiť. Zapíšte si prosím všetko to, čím sa odmeňujete, vedome alebo nevedome. Môže sa stať, že sa pokúšate odbúravať stres čokoládou, kávou, televíziou, alkoholom, cigaretami, alebo aj hádkami. Napíšte si, akým pozitívnym spôsobom môžete odbúravať stres, alebo čím sa môžete odmeňovať v pozitívnom zmysle slova. Môže to byť napr. nejaká dobrá kniha, prechádzka, láska, čas strávený s milovanou osobou, zdravé a dobré jedlo, meditácia, atď. Vždy existuje veľa pozitívnych a negatívnych vecí, ktorými sa človek môže odmeniť. Aj tieto odpovede si zapíšte! Nechcem tým povedať, že tak musíte myslieť alebo konať, alebo že by ste sa mali dopracovať k rovnakým odpovediam. Beriem to jednoducho ako príklad, aby som vám ukázal možnosti, ako by to mohlo byť. U vás to môže byť celkom iné. Samozrejme môžete povedať: "A čo to má prosím spoločné s úspechom a mágiou!" Naše (Pavol Malenký a Marion Daghan-Malenky) skúsenosti jasné ukazujú: veľmi veľmi, veľmi veľa! :-) Pokračovanie bude nasledovať...

  •  Daghan-Malenky: Skúsenosti, úspech, ľúbostná mágia

    Daghan-Malenky: Skúsenosti, úspech, ľúbostná mágia

Ako byť sám sebou

V súčasnosti môžeme počuť z mnohých strán a v rôznych významoch slová "BYŤ SÁM SEBOU". Môže to byť slogan nejakého populárneho produktu, alebo zviditeľnenie postojov ľudí okolo nás. Mnoho ľudí, najmä mladých, sa pokúša riadiť a nasledovať tieto slová. Sami hľadajú, ako nájsť svoju vlastnú cestu.

Problém je, že väčšina ľudí hľadá vonku – mimo seba, a snaží sa nasledovať tých INÝCH ľudí okolo seba. Všetko – myšlienky, cesty, alebo spôsoby, ktoré pozorujú okolo seba. Zdá sa im, že ich privedú k vlastnému šťastiu, úspechu alebo spokojnosti. Táto filozofia vlastne začína tým, ako sa obliekate, ako vytvárate svoj osobný imidž. Pokračuje to výberom cestovných destinácií, druhu športu, ktorému sa venujete... a končí perfektnou prácou, kde využívate svoj talent a stávate sa príkladom pre ostatných.

Všetky tieto veci sú naozaj pekné a skvelé, a nemám nič proti nim. Ale... je tu jedna vec, a tú vám nikto nepovie: Všetky tieto veci môžu napĺňať vaše túžby len na určitý čas. Skôr, alebo neskôr každý prichádza do bodu, že potrebuje niečo nové, niečo odlišné alebo „lepšie“. A druhou vecou je, že takýto spôsob života alebo vašich preferencií – TO NIE STE VY! To VŠETKO je len čiastočný odraz vašej skutočnej vnútornej podstaty.

BYŤ SÁM SEBOU je napĺňajúce len vtedy, ak nasledujete SVOJU vnútornú cestu. Čo je to tá vnútorná cesta? Svoje skutočné JA môžete odhaliť len vtedy, keď začnete robiť veci, pretože ich cítite! A nie preto, že vám neskôr prinesú zisk, uznanie alebo úspech u druhých. Meditácia je tu tiež veľmi dôležitá.

Spýtajte sa sami seba: „Keby som bol jedinou osobou na svete, ktoré veci a činnosti by som chcel robiť? Keby ma nikto iný nevidel, a teda by neocenil moje správanie alebo skutky, ako by vyzeral môj deň? Ako by vyzeral môj úspech, alebo čo by ma urobilo šťastným? Aká vec?"

Alebo sa spýtajte: „Ak by bol tento mesiac poslednými tridsiatimi dňami na planéte Zem, čo by som robil?" Týmto spôsobom môžete s prekvapením zistiť, koľko vecí máte vo svojej blízkosti a ani neviete, že ich máte! Jednoducho ich nevnímate, pretože sú príliš jednoduché a obyčajné. Lenže práve ONI môžu byť TÝM SKUTOČNÝM ZDROJOM RADOSTI A SPOKOJNOSTI!

A TO jednoduché: „BYŤ SÁM SEBOU" je obyčajné bytie v prítomnosti a uvedomovanie si prítomnej chvíle, ktorú práve prežívate. A dá vám pocit, kým v skutočnosti STE…

TU sa dočítate viac: Introspekcia ako meditácia

To, čomu veríš, to sa aj stane!

"Táto stránka je venovaná úspechom a skúsenostiam v mágii, konkrétne s rituálmi, astrálnym cestovaním, invokáciami a evokáciami. V týchto oblastiach sa robí aj väčšina chýb, ktorým je možné sa na základej dobrej prípravy vyhnúť.

Daghan-Malenky GmbH, Marion Daghan-Malenky a Pavol Malenký sa tu pokúsia s adeptmi mágie odovzdať ďalej ich skúsenosti, aby sa ďalší záujemcovia a adepti mágie mohli vyhnúť určitým chybám.“

Marion Daghan-Malenky vám povie, ako sa stať mágom a aké kroky budete musieť urobiť a najmä to, akým chybám by ste sa mali vyvarovať. Budeme tu hovoriť o našich praktických skúsenostiach. Prvou veľkou chybou je, že veľa mágov, alebo adeptov mágie, skončí po určitom čase na psychiatrii. Problém spočíva v tom, že títo ľudia podceňujú dôležitosť meditácie, sebapoznávania a sebaovládania. Mágia pôsobí v určitom zmysle ako zosilňovač.

Každý človek, ktorý chce vykonávať voodoo rituály alebo mágiu, by mal tieto rituály vykonávať podľa seba, podľa svojho vlastného spôsobu myslenia a podľa svojej viery. Na základe skúseností sa človek rýchlo naučí, že rituál sa musí každému človeku prispôsobiť inak. Každý adept alebo mág je iný. Niekto cíti spriaznenosť k hinduizmu, ďalší uprednostňuje chaos mágiu, tretí cíti zase spojitosť s kresťanstvom alebo budhizmom. A tak je to dobre. Akceptujte svoje sklony a preferencie a rituál vykonávajte takým spôsobom, ktorý je pre vás príjemný, a pri ktorom sa cítite dobre. Problémy sú tiež všade iné. Ľudia, ktorí potrebujú magickú pomoc, sú vo väčšine prípadov veľmi odlišní.

Napríklad rituál ľúbostnej mágie. Radi vykonávame rituály s bohyňou voodoo Erzulie, keď ide o rituály ľúbostnej mágie. Ďalej cítime veľmi silné spojenie s Máriou Magdalénou, a veľmi často evokujeme aj hinduistického boha lásky Shivu. No človek, ktorý hľadá pomoc, musí zachytávať energie, aby pocítil pomoc bohov a energiu. S klientom musíme vopred prediskutovať, aký je jeho postoj k jeho osobnej viere. Ak je klient orientovaný kresťansky, vyberáme tie rituály bielej mágie, v ktorých sa oslovuje práve Mária Magdaléna alebo Matka Božia Mária. Skúsenosti Marion Daghan-Malenky ukázali, že tieto postoje zohrávajú veľmi dôležitú úlohu.

Daghan Malenky Skúsenosti

Skúsenosti s mágiou ďalej jasne ukazujú aj to, že mág alebo adept musí tiež zohľadňovať klimatické podmienky, počasie, postavenie Mesiaca a Slnka, ako aj vplyv planét. Rovnako tak je ale dôležitý aj mágov energetický stav! Ak sa niekto cíti zle, znamená to, že rituál sa musí odložiť. A to aj vtedy, keď je všetko ostatné v poriadku.

Aj postoj mága je veľmi dôležitý. Bolo by nesprávne rituál jednoducho slepo odkopírovať z nejakej knihy, keď sa človek nedokáže identifikovať s evokovanými božstvami alebo technikami. Ak adept alebo mág verí v iné božstvá alebo sily, mal by mág alebo adept osloviť toto iné božstvo!
Na tento účel má každý človek a mág na druhom svete svojho vlastného pomocníka a ochrancu, môže to byť aj duch alebo nejaký kamarát z minulých životov. Najprv musí mág vedieť komunikovať s duchmi a božstvami, až potom je možné zistiť, či človek môže prijať pomoc od iných bohov, a za akých podmienok. Pri tomto je opäť veľmi dôležitá meditácia a zvládnutie astrálneho cestovania! Zo skúseností môžeme povedať, že tieto cvičenia sú veľmi dôležité.

Každá vec v sebe skrýva nebezpečenstvo alebo príležitosť. V zásade ide o rozpoznanie nebezpečenstva a využitie príležitosti!

Výber rituálu

Výber vhodných rituálnych pomôcok a obetných darov pre určitý rituál je veľmi rôznorodý. Sila mágie prichádza cez samotného mága. Takže mág si musí sám určiť, s čím pracovať môže a chce. Pokiaľ je niečo v rozpore s mágovým presvedčením a nie je stotožnený pracovať s určitými obeťami, nemal by to ani skúšať, pretože obeť by nebola prijatá. Samozrejme tu existujú aj výnimky. Určitých bohov môžeme privolať na pomoc iba pomocou určitých obetí. Ako mág tu človek musí nazbierať určité skúsenosti a vyskúšať, ktoré veci sa hodia pre určité rituály a to, s čím je mág úspešný a s čím nie je! Tieto skúsenosti sa musia zaznamenať do magického denníka, pretože inak ich po chvíľke zabudneme! Aj rituály majú rôzne časy trvania, počas ktorých sa dostaví úspech. Toto by sa malo tiež pozorovať a mali by sme si tieto skúsenosti zapisovať.

Jeden malý príbeh z Indie: Jeden kňaz chcel ako obetný dar zabiť kozu, zrazu sa koza začala smiať ako človek. Kňaz sa zastavil a spýtal sa kozy, prečo sa zrazu zasmiala ako človek? Koza odpovedala, v minulom živote som bola tiež človekom, bola som kňazom a musela som obetovať kozy. Preto som sa musela znovu narodiť 100 krát ako koza, aby som neskôr mohla znovu žiť ako človek a kňaz.
Kňaz viac nemohol kozu zabiť, koza potom začala horko plakať: "Prečo teraz plačeš?" spýtal sa kňaz. Koza odpovedala: "Čoskoro zomrieš a potom sa 100 krát narodíš ako koza". Preto plačem... Od tohto dňa už kňaz nemohol zabiť žiadne zvieratá.

Obetovanie je v mnohých prípadoch chápané zle, obetovanie však vždy neznamená len zabíjanie zvierat! Obetnými darmi môžu byť aj materiálne veci, oblečenie, kvety, peniaze, atď. Obetou je aj pomáhanie druhým, náš vlastný pokrok, zbavenie sa našich zlých návykov. Taktiež by sa nemalo spáliť nič také, čo by ešte niekto iný mohol využiť, oveľa lepšie je to dať tomu niekomu inému.
Zvieracie obete zaujímajú iba démonov, tí vám síce môžu pomôcť, no každý, kto privoláva negatívneho ducha alebo démona, sa vystavuje životnému nebezpečenstvu. Takýto adepti skončia väčšinou na psychiatrii... Marion Daghan-Malenky varuje pred vyvolávaním a evokáciou týchto bytostí! Skúsenosti jasne dokazujú, že démoni potom vyhubia celú mágovu rodinu.

Skúsenosti: Mágia

Ľudia potrebujú sebadisciplínu, aby mal rituál želaný úspech! Bez disciplíny sa nedá robiť žiadna mágia. Skúsenosti ukazujú, že keď niekto nie je schopný ovládať svoje vlastné myšlienky a pocity, a nemá ich pod kontrolou, nemá dostatočnú rovnováhu a sebaovládanie, tak on/ona bude mágiou túto nerovnováhu iba zosilňovať. Človek, ktorý je nevyrovnaný, plný hnevu a zúrivosti, by sa mal od mágie a rituálov držať ďaleko, pretože úspech nepríde nikdy. Ale práve naopak. Tieto vlastnosti sa môžu len zosilniť! Aj strach je jedným z dôvodov zabraňujúcich úspešnosti rituálu. Stalo sa nám už to, že sme počas rituálu mali strach, že niečo nie je v poriadku, alebo by sme mohli niečo urobiť zle!? Práveže sa presne to potom stane! A to je isté! Toto celkom jasne ukázali dlhoročné skúsenosti Marion Daghan-Malenky. Keď sa niečoho bojíme a v takom stave vykonávame rituál, naše strachy sa naplno prejavia. To je dôvod, prečo sa každý mág musí najskôr vyrovnať so svojimi obavami, a až potom môže uskutočniť rituál.

TU si môžete prečítať skúsenosti našich klientov.
Marion Daghan-Malenky

Marion Daghan Malenky Skúsenosti
Mágia je zosilnením myšlienok.
Pavol Malenký

Prečo nemal môj rituál žiadny úspech?

V prvom rade, ako sme už spomínali vyššie, ak niekto nemá dostatočnú disciplínu, tak on/ona rituálom žiaden úspech nedosiahne. Ďalšou veľmi rozšírenou chybou je to, že adept nevyužíva v dostatočnej miere analógie. Povedzme, že by sme chceli zavolať najvyššieho predstaviteľa Venuše, Hagiela, kvôli ľúbostnej mágii. Na tento účel je potrebné použiť číslo 7 alebo 49, zapáliť zelené sviečky, a ako vôňu použiť škoricovú tinktúru či škoricovú vôňu. Ďalej je potrebné vykonávať rituál v piatok v hodine Venuše. Tu nájdete tabuľku planetárnych hodín. Keď chceme posilniť lásku, potom by sme ho mali vykonávať pri pribúdajúcej fáze Mesiaca. Venuši zodpovedajú tieto nerasty: smaragd, zafír, zelený jaspis alebo aquamarín. Toto sú niektoré rastliny, ktoré patria Venuši: verbena (železník lekársky), baldrián a venušine vlasy (adiantum). Plody zasvätené tejto planéte, napríklad: hrušky, figy a pomaranče, sú sladké. Venuši sú zasvätené tiež ruže, zvlášť k ranným úkonom, ako aj pelargónia a ďalšie druhy muškátov. Pre sexuálnu mágiu sa najviac hodí vanilka, ruža, karafiát, fialky a jazmín. Zo zvierat patria Venuši: holuby, mačky, býk, pelikán, tuleň... Z miest si mág musí zvoliť: polia, záhrady, studne, alebo spálne...

Vstúpiť si do vlastného svedomia, porozmýšľať nad sebou samým a tiež nad vhodnými obetami... Všetky tieto veci sú tiež súčasťou úspechu! Démoni majú radi čerstvé mäso, Hagiel, predstaviteľ Venuše má rád pekné kvety z rastlín nachádzajúcich sa na planéte Venuša a vôňu škorice. Metathron bude od vás požadovať váš osobný rozvoj a tvrdú prácu na sebe samom... Prosím, zaoberajte sa dostatočne s božstvom, ktoré chcete privolať alebo s ktorým sa chcete spojiť! Bez toho, aby sme pochopili dané božstvo, jeho charakter a preferencie, bez toho, aby sme pochopili, ako sa správať, a s kým mať dočinenia, tento rituál stroskotá!

Nakoniec je potrebné povedať ešte to, že dostatočné sústredenie, mantry a modlitby, sú vždy nevyhnutné! Zložte pre božstvo, ktoré chcete privolať nejakú pieseň a zaspievajte ju s celým svojím srdcom. Takto budete mať úspech. Ak neviete spievať, tak potom môžete jednoducho niečo nakresliť! Nakreslite sigil daného božstva a položte ho na oltár! Použite pri tom, čo najviac takých farieb, ktoré obľubuje dané božstvo! Pripravte si osobné veci a buďte neoblomný v modlitbách! Takto budete mať úspech a je tiež veľmi pravdepodobné, že sa objaví božstvo!

Všetky tieto analógie môžu byť pre začiatočníkov zaťažujúcim detailom, ale v skutočnosti sú nevyhnutné. Chceme ešte raz zdôrazniť, že majster môže uskutočniť astrálnu cestu so svojím energetickým telom, a môže tak Hagiela priamo navštíviť. U niekoho, kto ale ešte nezvládol túto astrálnu cestu, alebo mu bol znemožnený prístup k určitým oblastiam, sa musia využívať práve tieto analógie, aby úspešne vykonal rituál.

Bežnejšie sa stretávame s tým, že adept nevyznáva žiadnu vieru, a ani sa o Boha nijako nezaujíma. Ak tomu tak je, tak nebude cítiť to božstvo alebo ducha, a tiež sa mu ani nezjaví. Prečo by sa aj mal? Ďalej sa mnohí pokúšajú vynútiť si to, aby sa zhmotnil a neustále sa ho pokúšajú o tom presvedčiť magickou paličkou alebo rituálnou dýkou. Dôverovali by ste však niekomu, kto vás ohrozuje s nožom? Nebola by skôr úspešnejšia zdvorilá prosba? Áno, určite... Preto vás zdvorilo prosím, aby ste zostali na tejto úrovni. Duchovia a božstvá existujú už dlho a majú nevýslovné množstvo poznatkov a obrovskú silu. S touto vetou: "Ty musíš, urob to, inak sa budem modliť proti tebe!", nebudete mať žiadny úspech...

Preložené z nemeckého originálu: Erfahrungen: Marion Daghan-Malenky

Všetky fotografie a ilustrácie na tejto stránke © Marion Daghan-Malenky I Pavol Malenky I Daghan-Malenky GmbH

Kto hľadá, nájde!

Nenašli ste, čo ste hľadali? Pozývame vás na naše webové stránky.

Máte problémy vo svojom ľúbostnom živote a neviete, ako ďalej? Možno ste tiež konfrontovaní s niečím, čo ste doteraz považovali za nemožné: „prekliatie, démoni“? Možno by ste chceli nahliadnuť do možnej budúcnosti alebo potrebujete vedieť odpovede na vaše otázky?

Kľúč Logo